برگزاری بازی‌های شهرداری ماهشهر تا اطلاع ثانوی بدون بازیگر

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با صدور اطلاعیه ای، از برگزاری بازی‌های تیم فوتبال شهرداری ماهشهر بدون حضور تماشاگران خبر داد.

به گزارش‌ دوشنبه شب سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در دیدار تیم‌های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس از سری مسابقات جام حذفی، تخلفاتی از سوی تماشاگران منتسب به تیم شهرداری ماهشهر مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه و بازیکنان تیم مقابل و پرتاب اشیا که به مصدومیت کمک داور مسابقه منتهی شده، رخ داد که با توجه به ماده ١٠٠ مقررات انضباطی، در خور صدور دستور موقت مبنی بر انجام بازی های آتی تیم شهرداری ماهشهر بدون حضور تماشاگران تا اطلاع ثانوی است.

بازی تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و شهرداری ماهشهر در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۲ بر صفر به سود قرمزپوشان پایتخت به پایان رسید.  

بنیادی‌فر داور این بازی در دقیقه ۸۸ به دلیل پرتاب سنگ و بطری آب به زمین که یکی از آنها به فرزاد بهرامی، کمک داور دوم برخورد کرد، بازی را متوقف ساخت و به همراه کمک‌های خود به رختکن رفت.

سر فرزاد بهرامی کمک داور دوم این دیدار بر اثر برخورد بطری آب شکست و پس از آغاز مجدد بازی، این داور جای خود را به روح الله شریفی کمک داور چهارم داد.

کلمات کلیدی