بزرگداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و رحلت آیت‌الله مصباح یزدی در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

سالگرد شهادت سردار سلیمانی و رحلت آیت‌الله مصباح یزدی در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش طبیب، مراسم بزرگداشت اولین سالروز درگذشت آیت‌الله مصباح یزدی و دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی با حضور همکاران و مسئولان دانشگاه از جمله رییس دانشگاه، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعد از اقامه نماز ظهر عصر در روزهای یکشنبه و دوشنبه در محل نمازخانه ستاد مرکزی برگزار شد. در این مراسم که به دلیل محدودیت‌های کرونایی در زمان بسیار محدودی برگزار شد، حضرت حجت‌الاسلام دکتر خیری مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه و امام جماعت ستاد، به ذکر جمله کوتاهی در بزرگداشت دو عزیز سفر کرده بسنده کرده و درخواست نثار فاتحه از طرف همکاران را داشتند. سپس جناب آقای دیودل از همکاران واحد امور حقوقی دانشگاه به قرائت آیاتی از کلام‌الله مجید پرداختند.

آیات قرائت شده در وصف مومنان و دانشمندان متفکر و مجاهدان راه حق انتخاب شده بود که قرائت زیبای این آیات توسط اقای دیودل با استقبال همکاران همراه شد.

لازم به ذکر است سردار قاسم سلیمانی در سحرگاه 13 دی 1398 مصادف با 3 ژانویه 2020 به دستور مستقیم رئیس جمهور جنایتکار آمریکا و با عاملیت ارتش تروریستی آمریکا و کمکهای اطلاعاتی کشورهای مرتجع منطقه به شهادت رسید و برخلاف انتظار سران آمریکا این شهادت نه تنها منجر به تضعیف محور مقاوت نشده، بلکه به اذعان خودشان نتیجه عکس داشته است.

 

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *