جدال پنالتی‌ها را تراکتور برد/ شاگردان الهامی بالاتر از استقلال در رتبه سوم

تیم فوتبال تراکتور در جریان دیداری پرگل برابر میزبانش پیکان با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسید.

به گزارش ایسنا، در جریان دیدار معوق از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم پیکان از ساعت ١۵ در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان تراکتور بود که این دیدار در نهایت با برتری سه بر دو تراکتور به پایان رسید.

در نیمه نخست این دیدار با وجود اینکه قرمزپوشان تراکتور بازی بهتری از حریف ارائه کردند اما دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند. البته در این نیمه در دقیقه ٢٠ تراکتور توسط احسان حاج‌صفی به گل رسیدند اما داور گل تراکتوری‌ها را به دلیل خطای هند، مردود اعلام کرد.

در نیمه دوم این دیدار و در دقیقه ۵٢ ایمان سلیمی درون محوطه جریمه تراکتور روی فراز امامعلی مرتکب خطا شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. در ادامه جلال‌الدین علی‌محمدی از روی نقطه پنالتی پیکان را پیش انداخت. لحظاتی پس از این گل در دقیقه ۵٣ ساسان انصاری با فرار از تله آفساید با مهدی امینی تک به تک شد و گل تساوی را برای تراکتور به ثمر رساند.

در ادامه این دیدار حرکت خوب اشکان دژاگه که از سمت راست انجام شد، با ارسال این بازیکن برای مسعود شجاعی درون محوطه جریمه پیکان همراه بود و شجاعی نیز با ضربه سر گل دوم را وارد دروازه پیکان کرد.

در دقیقه ۷۸ این دیدار علی حمودی توپ را روی دروازه تراکتور ارسال کرد و در ادامه شهریار مغانلو گل تساوی را برای پیکان به ثمر رساند. در ادامه و در دقیقه ۷۹ مسعود شجاعی با دخالت مدافع پیکان نقش بر زمین شد و داور برای تراکتور پنالتی اعلام کرد اما اشکان دژاگه نتوانست از این فرصت به خوبی استفاده کند و ضربه او با اختلاف زیاد از بالای دروازه به اوت رفت.

در ادامه این دیدار در دقیقه ۸۶ مدافعان پیکان درون محوطه جریمه تیمشان روی ساسان انصاری مرتکب خطا شدند و داور باز هم نقطه پنالتی را نشان داد. در ادامه مسعود شجاعی با استفاده از این فرصت گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

با این نتیجه تراکتور ٣٠ امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد. پیکان نیز با ١٣ امتیاز در رتبه چهاردهم جدول باقی ماند.

این دیدار در حضور حدود ۵ هزار  هوادار تبریزی برگزار شد. هواداران تراکتور در دقایقی از بازی به خاطر قضاوت داور، علیه او شعار سر دادند.

مسعود شجاعی پس از گلی که به ثمر رساند به شدت توسط هواداران تراکتور مورد تشویق قرار گرفت.

کلمات کلیدی