امام جمعه تبریز:

لزوم تدوین سند امربه معروف ونهی ازمنکر آذربایجان شرقی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضروت تدوین سند تحول امر به معروف و نهی از منکر در استان تاکید کرد.

لزوم تدوین سند تحول امر به معروف و نهی از منکربه گزارش طبیب از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همکاری همه دستگاه ها را با این ستاد و تلاش برای احیای هرچه بهتر این دو واجب الهی در جامعه خواستار شد.

وی افزود: سند تحول این دو واجب شرعی در استان باید توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر تدوین و وظایف همه دستگاه ها برای احیای آن در جامعه در این سند مشخص شود.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی ادامه داد: ستاد استان مسئولیت پیگیری وظایف هر یک از دستگاه های مسئول تا حصول نتیجه را بر عهده دارد و هر کدام از دستگاه ها باید در جلسات ویژه ستاد استان به تناسب وظایف تعیین شده، اقدام به ارائه گزارش عملکرد خود کنند.

استاندار آذربایجان شرقی هم در این جلسه بر لزوم حمایت جدی از ستاد امر به معروف و نهی از منکر و حفظ شان سیاست گذاری آن تاکید کرد و افزود: استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش و آموزش عالی برای ترویج هرچه بهتر این دو واجب شرعی در جامعه باید در دستور کار قرار گیرد.

خرّم همچنین تعیین اولویت های ستاد و مشخص کردن وظایف دستگاه ها را بر این اساس مهم دانست.
در این جلسه از آقایان علی قادری به عنوان مطالبه گر برتر و علی شهودی به عنوان آمر به معروف و ناهی از منکر برتر استان تجلیل شد.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *