۴۰۰ هزار کامنت برای استراماچونی و تعجب ایتالیایی‌ها؛ مربی برگرد

اقدام تماشاگران استقلال برای بازگرداندن آندره استراماچونی به ثبت بیش از 400 هزار پیام در صفحه شخصی این مربی منتج شده است!...

آندره استراماچونی بلافاصله بعد از فسخ قراردادش با استقلال روز گذشته (دوشنبه) تهران را به مقصد ایتالیا ترک کرد. این اقدام استراماچونی زلزله ای 9 ریشتری در فوتبال ایران به پا کرد که اعتراض خیابانی تماشاگران استقلال، تساوی تیم مقابل پیکان و استعفای مدیرعامل از جمله تبعات آن بود.

اما هواداران استقلال علاوه بر اعتراض در مقابل باشگاه، در صفحات مجازی هم بیکار ننشسته اند و آماری را ثبت کرده اند که باعث حیرت ایتالیایی ها شده است.

استراماچونی تا پیش از حضور در ایران صفحه ای در اینستاگرام نداشت اما بعد از قبول هدایت تیم استقلال، اکانتی را به نام خودش به صورت رسمی در اینستاگرام ثبت کرد و فقط به گذاشتن یک عکس و متن از خودش (به صفحه من خوش آمدید) اکتفا کرد.

تماشاگران استقلال که تنها از همین راه می توانند با استراماچونی به صورت مستقیم در ارتباط باشند، بیش از 400 هزار پیام در صفحه این مربی ثبت کرده اند که همین مسئله حیرت بعضی از حساب های کاربری در ایتالیا را در پی داشته است. ناگفته پیداست که بخش عمده ای از این پیام ها اظهار علاقه به استراماچونی و درخواست از وی برای بازگشت است.

400هزار پیام برای استرا و تعجب ایتالیایی‌ها از هواداران استقلال! +عکس

کلمات کلیدی