رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧ ساعت:٠٩:٢٣ شماره خبر:٥٤٣٧٠٦
     

همایش دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد


همایش دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر محمدحسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حجه الاسلام والمسلمین دکتر یوسف خیری مسئول نهاد نمایندگی دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر علی تقی زادیه معاون آموزشی دانشگاه، دکتر شایان فر سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی و دیگر مسئولان دانشگاه، نمایندگان تشکلات دانشجویی، شورای صنفی دانشجویان، کانون های دانشجویی، نشریات دانشجویی، انجمن های علمی دانشجویی و دانشجویان ووردی جدید در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد.

دکتر محمدحسین صومی در این همایش خطاب به دانشجویان ورودی جدید گفت: شما کسانی هستید که در آینده نه چندان دور دانشگاه ها را سکان داری خواهید کرد، شما میزبانان واقعی و ما میهمان هستیم که دانشگاه ها را به شماها خواهیم سپرد.

صومی ادامه داد : اولین آموزش به شیوه نوین در تبریز بوده است و باید از فضل پدران فاضلمان و تاریخچه مان به خوبی استفاده کنیم، شما استعدادهای برتر جامعه اید اگر استعدادتان را شکوفا کنید در شمار نخبگان قرار خواهید گرفت. استعداد های برتر با مجموعه ای از امیدها به دانشگاه آمده است شما نباید نا امید شوید و در جهت پویایی دانشگاه و سازندگی جامعه بکوشید. نباید بگذاریم در علوم مختلف کاری را آمریکا بلد باشد ما بلد نباشیم.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود: می توانید به رتبه دانشگاه در رتبه بندی های مختلف با شاخص های گوناگون نگاه کنید ، ما دانشگاه را سال ۲۰۱۲ تحویل گرفتیم و به دنبال ارتقا رتبه دانشگاه در شاخص های مختلف جهانی بودیم و به این مهم دسته یافته ایم و باز هم به دنبال ارتقا رتبه هستیم.

وی در مورد مسئولیت ارگان های مختلف دانشگاهی گفت: همه وظایف رییسان، معاونان و کارمندان این هست که شمایی که شبانه روز تلاش کردید و خون دل خوردید از اینکه چهارتا هفت سال از اینکه عمرتان را در این دانشگاه سپری می کنید لذت ببرید و شاهد شکوفایی استعداد ها و توانمندی های خود در راستای سازندگی و پیشرفت جامعه باشید؛ به دست شما ایرانی آباد ساخته خواهد شد و ما خواهان محبت و همراهی شما هستیم و در کنار شما خواهیم بود. در ادامه حجه الاسلام والمسلمین دکتر یوسف خیری در این مراسم به معرفی نهاد نمایندگی دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز و معرفی اهداف و حیطه های فعالیت این نهاد در دانشگاه ها پرداخت و گزارشی از عملکرد این نهاد در دانشگاه علوم پزشکی تبریز ارائه داد که از جمله آن می توان به برگزاری اردوهای معرفتی زیارتی و برگزاری جشن بزرگ ازدواج دانشجویی  ، اعتکاف و... اشاره کردند.

 

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج