رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧ ساعت:١٠:٤١ شماره خبر:٥٥٠٦٩٧
     
در جلسه امامان جماعت خوابگاه ها مطرح شد:

سلامت معنوی دانشجویان باید محوریت برنامه های مذهبی خوابگاه ها باشد


توجه بیشتر به موضوع سلامت معنوی دانشجویان مهم ترین موضوع مطرح شد در جلسه امامان جماعت خوابگاه ها با مسئولین معاونت دانشجویی فرهنگی بود.

جلسه امامان جماعت خوابگاه ها با مسئولین معاونت دانشجویی فرهنگی با حضور حجه الاسلام و المسلمین دکتر یوسف خیری مسئول نمایندگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر حسین خسروشاهی مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریزدر اتاق جلسات معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار شد

حجه الاسلام والمسلمین دکتر یوسف خیری در این جلسه بر اهمیت سیاست گذاری در اجرای برنامه های مذهبی در خوابگاه ها تاکید کرد و گفت: سلامت معنوی دانشجویان مهم ترین موضوعی است  که باید محوریت سیاست گذاری های برنامه های مذهبی اجرایی در خوابگاه های دانشجویی باشد.

دکتر حسین خسروشاهی  در این جلسه بر امکانات خوابگاه در دست احداث 2500 نفری دانشگاه علوم پزشکی تبریز اشاره کرد و گفت: باتوجه به ساختار و نقشه این خوابگاه اجرای برنامه های مختلف برای دانشجویان به مراتب آسان تر و در دسترس تر خواهد بود.

امکانات خوابگاه های مختلف دانشجویی، به روز رسانی و تجهیز کتابخانه های نمازخانه های خوابگاه ها و به روز بودن اطلاعات ائمه جماعت خوابگاه ها از جمله بحث های مطرح شده در این جلسه بود

 

.

 

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج