رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨ ساعت:٠٨:٤٤ شماره خبر:٥٥٣٣٤٤
     

بلایی که ممکن است سر ناو آمریکایی در خلیج فارس بیاید


یکی از مهمترین علل بازدارندگی حمله به ایران توان نظامی است که طی سالهای اخیر توسط نظامیان ایرانی به دست آمده است؛ یکی از مهمترین سلاحها مین‌های دریایی قوی ایرانی است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، پس از اعزام ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن، برخی هم‌پیمانان داخلی دونالد ترامپ با القای ترس به جامعه ایران، سعی در تحمیل سازش و مذاکره جدید با آمریکا را دارند.

در حالی که با پاره شدن برجام و فشار اقتصادی ناشی از بی‌عملی دولتمردان جامعه نسبت به مسئله مذاکره به شدت شرطی شده و امروز بی اعتمادی به غرب در بالاترین حد خودش قرار دارد، تنها حربه باقی‌مانده ترساندن مردم از جنگ و آدرس غلط دادن به جامعه و جابجایی مسئله اصلی جامعه از معیشت به امنیت است.

اما در همین خصوص رسانه‌های خارجی بالعکس داخلی‌ها، با هشدار به ترامپ در خصوص درگیری نظامی با ایران، از هرگونه حرکت تنش‌آمیزی وی را برحزر داشتند.

یکی از مهمترین علتها توان نظامی است که طی سالهای اخیر توسط نظامیان ایرانی به دست آمده است؛ یکی از مهمترین سلاحها مین‌های دریایی قوی ایرانی است که در زیر فیلم مین‌ریزی نیروی دریایی سپاه و انفجار مین‌های ضد ناو و ضد کشتی را مشاهده می‌کنید.

نمونه انفجار یک مین دریایی در برخورد با زیردریایی
 
مین‌ریزی نیروهای سپاه پاسداران در خلیج فارس
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج