رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ ساعت:٠٨:٢٧ شماره خبر:٥٥٦٥١٥
     
برگزاری پنجمین دوره طرح سلامت معنوی برای پرستاران، بهیاران و کمک بهیاران مراکز تبریز؛

شادابی و نشاط از شاخصه های سلامت معنوی جامعه است


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در کارگاه طرح سلامت معنوی گفت: شادابی و نشاط از شاخصه های سلامت معنوی جامعه بوده و افراد متدین با وجود بیماری، دارای نشاط هستند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: شادابی و نشاط از شاخصه های سلامت معنوی جامعه بوده و افراد متدین با وجود بیماری، دارای نشاط هستند.
  حجت الاسلام دکتر یوسف خیری در پنجمین دوره طرح سلامت معنوی بیماران که برای کادر درمان برگزار شد، اظهار کرد: طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی، سلامت معنوی در کنار سلامت جسمی دارای اهمیت بوده و در صورت تحقق آن، پیامد هایی در جامعه خواهد داشت.
وی افزود: یکی از شاخصه های سلامت معنوی یک جامعه، امیدوار بودن است؛ این شاخصه به خصوص در جامعه امروزی که ناامیدی بر فضای آن حاکم است، اهمیت بسیاری دارد.
حجت الاسلام خیری رضایت مندی،اطمینان قلبی و آرامش را از شاخصه های دیگر سلامت معنوی جامعه نام برد و گفت: ممکن است افرادی دارای درآمد کلانی باشند اما از وضعیت خود ناراضی باشند؛ همچنین افرادی هم هستند که با وجود بی بضاعت بودن از آرامش درونی خاصی برخوردار هستند.امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج