رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨ ساعت:٠٨:٣٤ شماره خبر:٥٥٧١٠٨
     

برگزاری اردوی جهادی توسط بسیج دانشجویی در مناطق حاشیه نشین شهر تبریز


در راستای رفع و پیگیری مشکلات حاشیه نشینی بسیج دانشجویی علوم پزشکی تبریز طرح خط مقدم خدمت را به حول و قوه الهی آغاز می کند.

در رابطه با اهداف و رویکردهای اردوی جهادی سال ۱۳۹۸، مناطق حاشیه نشین شهرستان تبریز

بسمه تعالی

"ما امروز در جامعه‌مان نیاز مبرم داریم به اینکه آرمانها را مدام تکرار کنیم، مدام بگوییم، مدام روی آن کار کنیم، مدام مطالبه کنیم. این مطالبه‌گری خیلی چیز خوبی است. مطالبه‌گریِ آرمانها از آن چیزهایی است که از آن نباید دست برداشت. اگر چنانچه این حجم عظیم و وسیع تهاجم به افکار عمومی از سوی ضدّ انقلاب با این مطالبه‌گری‌ها مواجه نشود، قطعاً ویرانگری خواهد کرد. یادآوری آرمانها، مطرح کردن آرمانها، خواستن آرمانها، طلبکاری نسبت به تحقّق این آرمانها یک سدّی است در مقابل تخریب افکار عمومی و فضاهای نخبگانی -که متأسّفانه روی فضاهای نخبگانی هم دارند کار میکنند- و فضاهای مدیریّتی؛ که در مواردی هم متأسّفانه بی‌تأثیر نبوده. اینجا یک لشکری از جوانهای مؤمن و انقلابی لازم است که وارد میدان بشوند، مطالبه کنند آرمانها را و خودشان کمک کنند به تحقّق این آرمانها" 

بیانات امام خامنه ای در دیدار دانشجویان- ۷ خرداد ۱۳۹۷

 بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با درک درست از جایگاه امامت در نظام سیاسی اسلام، در پی اجرای مأموریت خطیر #مطالبه_گری در عرصه های مختلف هستند و به عنوان سربازانی جان بر کف و آماده و انقلابی، راهی جز اجرای امر الهی جریان یافته از مسیر طیبه ی حکومت صالحان برای برون رفت از تنگناهای مختلف و مشکلات پیرامون نمی شناسند.

فلذا با درک صحیح از جایگاه رهبری جامعه که نه به عنوان یک دبیر یا منصب سیاسی و یا یک ریش سفید یا مسئول صِرف حکومتی، بلکه به عنوان نائب امام معصوم علیه السلام و صاحب ولایتی که همان ولایت رسول الله صلی الله علیه و آله است، با پشتوانه اعتقادی این چنینی به فرمان آن عزیز لبیک گفته و با #روحیه_جهادی و انقلابی درصدد کمک به ارتقای کیفی زندگانی اقشار ضعیف، تلاش برای #رفع_مشکلات_حاشیه_نشینی در سطح شهر تبریز، ارایه ی خدمات درمانی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی توسط دانشجویان بسیجی و اهتمام به همراه کردن مسئولان مرتبط و اقشار مردم و در نهایت مبارزه عملی با کم کاری های احتمالی هستند و در این راه سیاست های ابلاغی معظم له در خصوص رفع محرومیت و نیز بیانات و فرامین ایشان چراغ راه بوده و خواهد بود.

لذا از رفتارهای خلاف مشی و اصول ارائه شده در بیانات ولی فقیه شدیداً پرهیز شده و تلاش دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی پس از مطالعه و تحقیق، بر تعامل و کمک و فعالیت های ایجابی در وهله ی اول و مقابله با انحرافات و ارائه راه حل برای مشکلات همراه با #روحیه_ایثار_و_اخلاص خواهد بود و در این راه از هرگونه سیاه نمایی، تخریب، تقابل های جناحی، رفتارها و گفتار ناامید کننده، هوچی گری و جنجال های بیهوده پرهیز خواهیم داشت و ضمن #تلاش_جهادی برای رفع محرومیت، روشنگری و ارائه و تبیین پیشرفت های نظام مقدس اسلامی در زمینه فقرزدایی و ارتقای کیفیت زندگانی قشر ضعیف را در طی چهل سال عمر انقلاب تکلیف اساسی و حساس خود می دانیم.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج