رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:پنج شنبه ٩ آبان ١٣٩٨ ساعت:١٠:١٥ شماره خبر:٥٥٩٧٦٨
     
در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی انجام شد؛

مجوز انتشار دو نشریه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز


در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز، مجوز انتشار نشریه صوتی «رادیو رادیکال» و نشریه «گفتارتراپی» صادر و سمت‌های شش نشریه با نظر مثبت اعضا تغییر کرد.

جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و اعضای این کمیته در خانه نشریات دانشجویی در مجتمع فرهنگی امید دانشگاه برگزار شد. 

در ابتدای این جلسه، اعضای کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی، انتخاب "دکتر مهدی نظری" را به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به وی تبریک گفتند و اظهار امیدواری کردند با توجه به سابقه حضور وی در حوزه فرهنگی دانشگاه، روزهای خوبی در انتظار نشریات دانشگاهی  باشد.

در ادامه این جلسه، "دکتر نظری" به عنوان رئیس جدید کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی بر ارتقای سطح کیفی نشریات دانشگاه تاکید کرد. همچنین، حاضران به بیان نظرات و دیدگاه خود در حوزه نشریات دانشگاه علوم پزشکی تبریز پرداختند. 

نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی نیز در این جلسه، مطالبات دانشجویان دانشگاه در حوزه نشریات دانشجویی را بیان و از معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه درخواست کردند حل مشکلات موجود در این عرصه مانند چاپ نشریات در دستور کار مسئولان دانشگاه باشد. 

در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی با صدور مجوز برای دو نشریه جدید دانشجویی و همچنین تغییر در سمت های شش نشریه با نظر مثبت اعضا موافقت شد. 

گفتنی است، در این جلسه مجوز فعالیت برای نشریه صوتی «رادیو رادیکال» به صاحب امتیازی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با مدیر مسئولی «امیرحسین سلطان زاده» و همچنین نشریه «گفتارتراپی» به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی «محمدامین نظری» از دانشجویان دانشکده توانبخشی صادر گردید. 

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج