رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨ ساعت:١٠:٠٩ شماره خبر:٥٥٩٩٨٤
     
گزارش توئیتری دانشجویان|

مردم حساب علی مطهری را کف دستش گذاشتند


دیشب کلیپ توهین علی مطهری به یکی از دانشجویان که نسبت به سخنرانی او انتقاداتی داشت در فضای مجازی دست به دست شد و با واکنش بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

دیشب کلیپ توهین بی‌ادبانه علی مطهری به یکی از دانشجویان که نسبت به سخنرانی او انتقاداتی داشت در فضای مجازی دست به دست شد و با واکنش بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد.
یکی از دانشجویان در جریان تناقضاتی که در صحبت‌های مطهری بود گفت: آقای مطهری لطفاً قرص ضدفراموشی به‌همراه داشته باشید.
مطهری در پاسخ با بی‌ادبی تمام گفت: من هم برای شما قرص ضدبارداری دارم!
بی ادبی و اهانت های علی مطهری سابقه دار است و چیز تازه و جدیدی نیست ولی توهین اخیر او در دانشگاه شهید بهشتی به یکی از دانشجویان در مقابل بقیه دانشجویان دختر و یک پسر واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را همراه داشت.در این بین رسانه هایی که این خبر را منعکس کردند دچار اشتباه شدند و دانشجوی مورد توهین قرار گرفته را دختر معرفی کردند که واکنش و تصحیح این مسئله را از جانب دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در پی داشت.
در ادامه واکنش های کاربران شبکه اجتماعی توییتر را تقدیم شما میگردد.


مصطفی صادق محمدی یکی از کاربران توئیتر و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در توئیت خود ضمن تصحیح اشتباه رسانه ها در انعکاس خبر گفت: بله مخاطب علی مطهری پسر بود اما مگر فرقی در توهین (مزاح!) دارد؟

توهین آقای نماینده مجلس به یک دانشجو/

پرنیان سادات یکی دیگر از کاربران توئیتر و یکی دانشجوهای حاضر در مراسم دیروز دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اینکه فرد مورد توهین قرار گرفته دانشجو پسر است نوشت:البته این، چیزی از زشت بودن کار ایشون کم نمیکنه که بجای جواب دادن به مطالبات دانشجویی مثل بقیه هم جناحی هاشون به اینطور الفاظ متوسل میشن.

توهین آقای نماینده مجلس به یک دانشجو/

خانم تی یکی از دیگر از کاربران توییتر در توئیتی جالب خطابه علی مطهری نوشت:درسته گفتن از فضل پدر تو را چه حاصل ولی دیگه یه ادب رو که باید یاد گرفت؟

توهین آقای نماینده مجلس به یک دانشجو/

حامد یاری دیگر کاربر توئیتر با یادآوری بی ادبی های سابق علی مطهری با هشتک #کف_گرگی در توئیتی نوشت: شما فکر نکنی علی مطهری فقط زبانش دروازه نداره و هر غلطی رو به زبون میاره دست و پاش هم چفت و بست نداره این بشر.
توهین آقای نماینده مجلس به یک دانشجو/
زینب تقوایی دیگر دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی و حاظر در مراسم با روایت خود از اتفاقات داخل سالن مراسم در انتهای توئیت خود نوشت: نمایندگان مجلس و دیگر هیچ!
توهین آقای نماینده مجلس به یک دانشجو/
 محراد مدیری دیگر کاربر توئیتر در توئیتی قابل تامل سوالی را مطرح کرد:اینا همون افرادی نیستند که در ایام انتخابات به اسم دفاع از حقوق زنان رای میارن؟!

توهین آقای نماینده مجلس به یک دانشجو/

کثیر الشک با اشاره به اقا بودن مخاطب جمله علی مطهری در صفحه توئیتر خود نوشت:در بی ادبی و وقاحت کلام علی مطهری در دانشگاه شهید بهشتی شکی نیست و باید به حال مجلسی که نماینده اش تاب شنیدن کوچکترین انتقاد را ندارد، گریست..

توهین آقای نماینده مجلس به یک دانشجو/

سعید توانا راد فعال دانشجویی و دیگر کاربر فضای توئیتر در توئیت خود ضمن اشاره به ارتباط و جناح سیاسی علی مطهری خطاب به دانشجویان نوشت:این فقط توهین به دیک دانشجو نیست، به تمامی جامعه ی دانشجویان و ساحت مقدس دانشگاه است.دانشجویان در نه گفتن به افرادی که احترامشان را زیر پا گذاشتند، یکصدا شوند.

توهین آقای نماینده مجلس به یک دانشجو/

فاطمه رفیعی دیگر عضو شبکه اجتماعی توئیتر در توئیت خود با تک بیتی خطاب به علی مطهری در واکنش به صحبت هایش بعد انتشار فیلم که گفته بود مزاح کردم گفت:از کی توهین، مزاح محسوب میشه اون هم در جمعی این چنین؟

توهین آقای نماینده مجلس به یک دانشجو/

یک عدد عبد یکی از فعالان فضای توئئتر ضمن اشاره به جلسه دیروز و دیگر صحبت های عجیب علی مطهری در این برنامه گفت:ای کاش به جای این قرص ضد بارداری باقی صحبت های شاذ آقای علی مطهری ترند میشد مثل اینکه تسخیر سفارت آمریکا عملی داعشی بود یا با ظن به یقین میگئیم اگر شهید مطهری زنده بود مخالف تسخیر سفارت آمریکا بود.

توهین آقای نماینده مجلس به یک دانشجو/

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج