رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 


نسخه چاپي
تاریخ درج خبر:پنج شنبه ١٦ آبان ١٣٩٨ ساعت:١٠:٠٣ شماره خبر:٥٦٠٠٣٥
     

بازداشتِ «الصرخی»؛ رهبر مهاجمان به کنسولگری ایران در کربلا


درگیری‌های شدیدی میان نیرو‌های امنیتی و گروه منحرف الصرخی در کربلای معلی رخ داده است. یک رسانه عراقی از موفقیت نیروهای امنیتی در بازداشت محمود الصرخی عامل درگیری و خرابکاری در شهر مقدس کربلا خبر داد.

پایگاه خبری المسله نوشت: نیرو‌های عراقی توانستند روز سه شنبه محمود الصرخی تروریست را هنگام تلاش برای فرار از دفترش با یک پوشش ناشناس در منطقه سیف سعد دستگیر کنند.

به گزارش تسنیم، اطلاعات دقیقی که به نیرو‌های امنیتی عراق رسیده نشان می‌دهد که گروه منحرف الصرخی تلاش کردند از طریق اقدامات تروریستی وارد منطقه قدیمی کربلا شوند که نیرو‌های امنیتی سریعا وارد عمل شده و دفتری را که الصرخی در محله سیف سعد ایجاد کرده، محاصره کنند که طی آن درگیری‌های شدیدی رخ داد و از خمپاره و سلاح متوسط هم استفاده شد.

یک منبع در کربلای معلی گفت: درگیری‌های شدیدی میان نیرو‌های امنیتی و گروه منحرف الصرخی در شهر کربلای معلی رخ داده است.

بر اساس این گزارش، برخی خبر‌ها حاکی است که الصرخی در اداره بهداشت در سیف سعید بازداشت شده است و نیرو‌های امنیتی هم بیش از ۳۰ نفر از اعضای گروه منحرف وی را بازداشت کرده‌اند.

 
به گزارش دانشجو، شماری از افراد ناشناس شامگاه یکشنبه هفته جاری در شهر مقدس کربلا، به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران حمله کردند. مهاجمان از پیروان محمود الصرخی بودند.
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج