رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 
چهار سالگی برجام؛ موافقان و مخالفان توافق چه می گویند
چهار سال از عمر توافق هسته ای می گذرد و فرا رسیدن سالروز برجام فرصتی را برای رسانه های مختلف فراهم آورده تا دیدگاه های خود را در این ارتباط انعکاس دهند؛ در حالی که تارنماهای اصولگرا طبق روال همیشگی برجام را به باد انتقاد گرفته اند اما برخی رسانه های میانه رو و اصلاح طلب نیز به دستاوردهای آن اشاره دارند.
چرا سیدحسن نصرالله یک راز امنیتی را علنی کرد؟/ ماجرای موشک ضدهواپیمای حزب الله چیست؟!
شاید یکی از پیچیده ترین پیام های سخنان سیدحسن نصرالله پاسخی به تهدید اخیر نتانیاهو درباره استفاده از هواپیماهای نظامی پیشرفته ای همچون اف 35 برای حمله نقطه ای – برخی مراکز هسته ای ایران- باشد.
تله ای که ترامپ برای اروپا تدارک دیده است
از روند تحولات در ارتباط با برجام اینطور به نظر می‌آید که دونالد ترامپ مرحله به مرحله در حال کنار گذاشتن اروپا از معادلات در روابط غرب با ایران است، این درحالی است که اروپا می‌داند در صورت بروز هرگونه درگیری، بیشترین خسارات و صدمات را آنها متحمل خواهند شد و اتحادیه بیش از هر زمانی ضعیف‌تر خواهد شد.
ظریف: توقیف نفتکش حامل نفت ایران بدعتی خطرناک به نیابت از «تیم ب» است
وزیر خارجه ایران توقیف نفتکش حامل نفت ایران در تنگه جبل‌الطارق را بدعتی خطرناک توصیف کرد که به نمایندگی از «تیم ب» انجام شده است.
رویترز: سطح غنی سازی ایران به پنج درصد می‌رسد
یک مقام ایرانی در گفت‌‌وگو با خبرگزاری «رویترز» اظهار داشته که ایران سطح غنی سازی خود را به پنج درصد می‌رساند.
طراحی ضد امنیتی جدید آمریکا در جنوب شرق/ پشت پرده قرار گرفتن جیش العدل در فهرست گروه های تروریستی آمریکا
باقیمانده گروهک جندالشیطان عملا با نظارت و هدایت آمریکایی ها موفق به تشکیل گروه جدید شدند! ماحصل این نظارت و هدایت، تاسیس گروهک جیش العدل شد. گروه ای که آمریکایی ها توسط منافقین، تشکیلات ، آموزش های جاسوسی، تسلیحات جدید و حتی محتوا و سبک بیانیه های شان را هم تغییر دادند.
توطئه شوم اروپا برای زمین زدن نقشه جدید ایران / نفت در برابر غذا و فریز کردن توان مقاومت
اینستکس می‌خواهد بدون تامین حداقل حقوق ایران، او را مثل چهار سال گذشته همچنان معطل و منفعل نگه دارد. هیچ جای برجام، نامی از ایستکس نیامده، چرا که محتوای ایستکس اصالتاً محتوایی مربوط به ذیل بند هفت منشور شورای امنیت بلکه حتی کمتر از آن در حوزه کاهش تحریم‌ها است.
آقای ظریف دست مریزاد!
آنچه جناب ظریف در مصاحبه اخیر با CNN گفته است بی‌آنکه بخواهند نه فقط در تراز وزیر خارجه کشورمان نبوده است بلکه وهن نظام اسلامی و مردم پاکباخته و شهید داده این مرز و بوم نیز هست.
درباره راه انداری اینستکس
این کلاغ، آن قناری موعود نیست!
هشیار باشیم که این کلاغ سیاه آن قناری موعود برجام نیست. طعمه‌ای است که ما را در دام خودتحریمی بیندازد.
نماینده دائم آمریکا : دفاع از فضای هوایی حق ایران است
نماینده دائم آمریکا در کنفرانس خلع سلاح روز سه شنبه گفت: ما درگیری نظامی علیه ایران را آغاز نخواهیم کرد و حق دفاعی این کشور از فضای هوایی خود را انکار کنیم.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>