رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 
ایام چله موسویه؛
چرا و چطور چله بگیریم؟
در بین مردم سنتی به نام اربعین یا همان چله‌ گرفتن وجود دارد. افراد 40 روز، خود را متعهد به انجام اعمالی خاص می‌کنند. برخی به نیت شفای بیمار، بعضی به نیت خانه‌دار شدن، بی‌فرزندها به نیت بچه‌دار شدن و ... و عده‌ای هم جهت رفع خصلت‌های بد اخلاقی چله می‌گیرند.
پرواز سیمرغ ها در «شبی که ماه کامل شد» + گزارش کامل مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر
مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر عصر روز دوشنبه 97/11/22 در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.
دانشجوی نخبه‌ای که برای خدمت به میهن بازگشت؛
3 برش از زندگی دکتر قریب
دکتر محمد قریب متخصص کودکان و بنیان‌گذارعلوم نوین پزشکی اطفال در ایران بودند، همچنین وی از بنیان‌گذاران اولین بیمارستان تخصصی کودکان در ایران و مؤسس مرکز طبی کودکان تهران است.
اعلام زمان دیدارهای تیم ملی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹
مسابقات جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا از ۵ ژانویه لغایت اول فوریه (۱۵ دی لغایت ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۷) به میزبانی امارات برگزار می‌شود.
نشست هم اندیشی اعضای محترم هیئت علمی دانشکده داروسازی
سناریوهای احتمالی تحریم اینترنت ایران از زبان معاون وزیر ارتباطات
از هفته گذشته خبر تحریم اینترنت ایران توسط آمریکا در رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد. اکنون معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد احتمال قطع اینترنت ایران به دلیل تحریم و سناریوهای احتمالی در این باره توضیح داده است.
بهترین مسیریاب برای رانندگی کدام است؟ ویز یا گوگل مپ؟
انتخاب بهترین مسیریاب برای رانندگی کار دشواری است، چرا که برنامه‌های مسیریابی متنوعی از جمله ویز (Waze) و گوگل مپ وجود دارد. برنامه‌های مسیریابی به ما کمک می‌کنند مسیرمان را پیدا کنیم و مکانی که در آن هستیم را به اشتراک بگذاریم. در ادامه بهترین مسیریاب را به شما معرفی خواهیم کرد.
نفاق خواص و جهالت عوام، دو عامل به‌وقوع پیوستن واقعه کربلا
ازدواج بدون طلا
در ماه‌های اخیر با افزایش نرخ ناگهانی کالا و طلا ازدواج جوانان سخت‌تر از هر زمان دیگری شده است. با وجود این افزایش قیمت‌ها، اما دستمزد‌ها و درآمد‌ها تفاوت چندانی نکرده است. در این شرایط حتی ازدواج آسان هم دیگر به‌سادگی ممکن نیست.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه :
با مقاومت، پیروزی از آن ما خواهد بود

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>