رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 
همایش آموزشی توجیهی همکاری بین دستگاهی در مشاوره های هنگام ازدواج در تبریز برگزار گردید.
امام خامنه‌ای: همه مسئولان یکصدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد
مقام معظم رهبری گفتند: مسئولان کشور از رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه و دیگران، یک‌صدا اعلام کردند که "با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد نه مذاکره دوجانبه نه چندجانبه".
۷ دلیل برای افزودن تخم مرغ به صبحانه
تخم مرغ یک ماده غذایی بحث‌برانگیز است و طی دهه‌ها پاسخ‌های مختلفی به این پرسش که آیا باید آن را مصرف کرد یا خیر ارائه شده است. تخم مرغ حاوی کلسترول غذایی و چربی است اما به نظر می‌رسد استفاده از این ماده غذایی، به ویژه در وعده غذایی صبحانه، می‌تواند فواید جالب توجهی را ارائه کند.
درخت متحرک یا درختی که راه می‌رود ؛ با این گیاه عجیب آشنا شوید
درخت متحرک یا درختی که راه می‌رود یکی از عجایب طبیعت در مناطق گرمسیری مرکزی و جنوبی آمریکا به ویژه در کشور اکوادور محسوب می‌شود که درباره آن داستان‌های متعددی وجود دارد.
حجت‌الاسلام رئیسی:
کانادا اموال ایران را برنگرداند، اموالش را توقیف می‌کنیم/ کارآفرین‌ها باید در اولویت دریافت تسهیلات بانکی باشند
رئیس قوه قضاییه گفت: مسئله رونق تولید نباید در حد شعار باشد و باید از تولید کنندگان و کارآفرینان حمایت قضایی و مالی کنیم.
گزارش مشروح از اولین جلسه دادگاه شبنم نعمت زاده
اخلال ۱.۸۵۰.۱۴۸.۳۷۹.۵۹۹ ریالی دختر وزیر اسبق در بازار دارو / نعمت زاده: آب می‌خوردم به اداره دارو اطلاع می‌دادم
اولین دادگاه شبنم نعمت زاده برگزار شد و در ابتدای جلسه قاضی مسعودی مقام پس از تفهیم مواد قانونی و اعلام رسمی و علنی بودن دادگاه از نماینده دادستان خواست تا به قرائت کیفرخواست بپردازد.
چرا مهاجرت فغانی، مصداقی از فراری دادن نخبگان است؟
علیرضا فغانی داور نام‌آشنای ایرانی بعد از مدت‌ها حاشیه‌سازی‌هایی که در داخل ایران برای او ایجاد شد، به صورت رسمی از ایران به کشور استرالیا مهاجرت کرد.
رئیسی با روحانی اتمام حجت کرد +جزئیات
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی روایتی از اتمام حجت رئیس قوه قضائیه در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی درباره مبارزه با فساد مطرح کرد.
نامه وحید جلیلی به صفار هرندی: آیا متهم کردن یکی از معاونان بیت رهبری به سوء استفاده در مسئولیت خود، خروج از دایره ولایت است؟
خوانندگان محترم به گیرنده‌هایتان دست نزنید اشکال از فرستنده هم نیست مسخرگی در خود واقعیت است!
وزیر سعودی: حمله پهبادی یمن به آرامکو تولید نفت عربستان را نصف کرد
وزیر انرژی رژیم سعودی با تایید توقف نیمی از تولید نفت در این کشور بعد از عملیات پهپادی علیه پالایشگاه‌های نفتی در بقیق و خریص، گفت: اطلاعات متعاقب طی ۴۸ ساعت آینده ارائه می‌شود.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

برگزیده‌ها