رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 
تحولات بازار؛
سکه به کانال ۳ میلیون تومان سقوط کرد؛ دلار زیر ۱۲ تومان / همه فروشنده شدند!
بازار پر التهاب تهران ظهر داغ امروز 25 تیرماه 98 وارد فاز جدیدی شد و در آخرین وضعیت لحظاتی پیش قیمت سکه طرح امامی به مبلغ 3 میلیون و 938 هزار تومان رسید.
نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه
اسماعیلی: حکم «هادی رضوی» صادر شده است/ بازدید‌های سرزده ریاست قوه قضائیه ادامه خواهد داشت
سخنگوی دستگاه قضا در ششمین نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: رای دادگاه در خصوص متهم هادی رضوی صادر شده است و در حال تایپ است که به محض تقریر آن، احکام هادی رضوی و متهمان پرونده منصوب به این پرونده اعلام خواهد شد.
روایت اهالی بهارستان از مجوز حمل اسلحه؛
همراه یا راننده نمایندگان مجلس، مجوزی برای حمل سلاح ندارند
«راننده احساس می‌کند می‌خواهند کیف را بدزدند که اسلحه را می‌کشد و مسلح می‌کند که در این لحظه احتمالاً . . .» این بخشی از روایت نماینده اصفهان از اقدام به تیراندازی شب گذشته راننده‌اش در خیابان ولیعصر است. اما آیا نماینده مجلس یا راننده او، مجوز حمل سلاح دارند؟ نمایندگان مجلس شورای اسلامی پاسخ منفی می‌دهند.
معاون میراث فرهنگی کشور :
گنبدهای نمکی قشم، جاذبه جهانی نیازمند حفاظت
معاون میراث سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تأکید بر ثبت قشم به عنوان یک اثر جهانی، تصریح کرد: وجود گنبدهای نمکی جزیره قشم می تواند جاذبه‌ای جهانی را برای منطقه رقم بزند که نیازمند حفاظت بیشتری است.
مستند «مک دونالدز تقدیم می‎کند» مستقیم مرگ بر آمریکا نمی‌گوید/ موضوع مستند «انسانی» است نه سیاسی
توحید ابراهیمی سازنده مستند «مک دونالدز تقدیم می کند» که در قالب جشنواره تلویزیونی فیلم مستند از شبکه مستند پخش شد به گفتگو با خبرگزاری دانشجو نشست.
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد؛
انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان برای یک دوره جدید
رهبر معظم انقلاب در احکام جداگانه‌ای عضویت آیت‌الله یزدی و آیت‌الله آملی‌لاریجانی را در شورای نگهبان تمدید و حجت‌الاسلام والمسلمین اعرافی را بجای مرحوم آیت الله مؤمن به عضویت فقهای شورای نگهبان منصوب کردند.
رئیسی: با خودروسازان متخلف و میلی برخورد می‎کنیم / نظارت به معنای بی‎اعتمادی نیست
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت رعایت تعهدات از سوی شرکت‌ها و خودداری از نقض یکطرفه توافق با مشتریان، به برخی شرکت‌ها از جمله خودروسازان هشدار داد که در صورت تغییر قیمت و زمان تحویل کالا، به دلیل نقض حقوق عامه مورد برخورد قرار خواهند گرفت.
ظریف: بالاخره نفت مان را خواهیم فروخت، اما شرافت مان را هرگز
وزیر امور خارجه ایران در گفتگو با یکی از مجریان بی بی سی تصریح کرد: بالاخره نفت مان را خواهیم فروخت، اما شرافت مان را هرگز.
برگزاری پنجمین دوره طرح سلامت معنوی برای پرستاران، بهیاران و کمک بهیاران مراکز تبریز؛
شادابی و نشاط از شاخصه های سلامت معنوی جامعه است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در کارگاه طرح سلامت معنوی گفت: شادابی و نشاط از شاخصه های سلامت معنوی جامعه بوده و افراد متدین با وجود بیماری، دارای نشاط هستند.
چرا سیدحسن نصرالله یک راز امنیتی را علنی کرد؟/ ماجرای موشک ضدهواپیمای حزب الله چیست؟!
شاید یکی از پیچیده ترین پیام های سخنان سیدحسن نصرالله پاسخی به تهدید اخیر نتانیاهو درباره استفاده از هواپیماهای نظامی پیشرفته ای همچون اف 35 برای حمله نقطه ای – برخی مراکز هسته ای ایران- باشد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>