رسانه دانشجویان tabibpress.com
ساخت ایران
صفحه اول روزنامه های کشور tabibpress.com
 
توصیه‌های طب‌سنتی در ماه رمضان؛
توصیه‌های طب‌سنتی در ماه رمضان؛
غذاهایی که نباید سحری خورد/افطار و شام یکی شود
در گفتگو با مهر مطرح شد؛
کدام پزشکان به تعرفه نیاز دارند/ چه کسانی زیرمیزی می گیرند
رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، با عنوان این مطلب که پزشک عمومی، داخلی، اطفال و عفونی که نمی تواند زیر میزی بگیرد، گفت: اصولا زیرمیزی را گروهی از پزشکانی می گیرند که دست به تیغ هستند.
وزیر بهداشت:
۴۰ تا ۵۰ درصد مردم از بیماری فشار خون خود اطلاعی ندارند
وزیر بهداشت از آغاز طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا از ۲۷ اردیبهشت ماه خبر داد و افزایش آگاهی مردم از فشار خون و اثرات سوء آن را از اهداف این طرح برشمرد.
محبوب‌ترین خوراکی ماه مبارک
11 فایده‌ی مصرف خرما در ماه رمضان
یکی از محبوب‌ترین خوراکی‌هایی که این روزها در طول ساعت‌های غیر روزه‌داری خورده می‌شود، خرما است. خرما بسیار سالم است و قرار دادن آن در برنامه‌ی غذایی در طول ماه مبارک رمضان فواید بسیار زیادی برای سلامتی شما دارد.
انواع گریدهای کبد چرب کدام است؟
گرید کبد چرب: کبد چرب چند گرید دارد؟
همان‌طور که پیشتر در مبحث آشنایی با بیماری کبد چرب گفته شد این بیماری انواع مختلفی دارد که در چند مرحله پیشرفت می‌کند. ما در این نوشتار شما را با انواع گرید کبد چرب آشنا می‌کنیم.
وزیر بهداشت؛
شیوع افسردگی در کشور بالاست / کمبود داروی خاص و صعب‌العلاج نداریم
وزیر بهداشت با تاکید بر نبود هیچ گونه کمبود دارویی در حوزه بیماران خاص و صعب‌العلاج، در عین حال بر لزوم تزریق نشاط و امیدبخشی به جامعه از سوی مدیران، صدا و سیما، هنرمندان و رسانه‌ها تاکید کرد.
هشدار در خصوص مصرف میزان بالای «نمک» توسط ایرانیان
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت به مناسبت هفته سلامت با اشاره به شعار هفته سلامت مبنی بر مراقبت های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت، گفت: در نظام مراقبت‌های بهداشتی، توجه به اصلاح سبک تغذیه و مراقبت‌های تغذیه‌ای، یکی از اجزای اصلی این مراقبت‌هاست.
ماجرای خوردن ملخ در ایران ؛ آیا ملخ ارزش غذایی دارد؟
پس از هجوم ملخ‌ها به ایران، خبر خوردن ملخ در برخی شهرهای جنوبی کشور حسابی جنجال درست کرده است. اما آیا ملخ ارزش غذایی دارد و خوردن آن از نظر بهداشتی و شرعی مشکلی ندارد؟
هیپرناترمی و هیپوناترمی ؛ دلایل و عوارض عدم تعادل سدیم در بدن
کمبود یا مصرف بیش از حد آب می‌تواند باعث ایجاد هیپرناترمی (Hypernatremia) و هیپوناترمی (Hyponatremia) در افراد شود. در این مقاله شما را با دلایل و عوارض عدم تعادل سدیم در بدن آشنا خواهیم کرد.
آب و مغز؛ رابطه‌ای از گذشته تا امروز
مغز یکی از مهم ترین اعضا در بدن است که باید انرژی آن به صورت مداوم تامین شود و برای تامین 85 درصدی این انرژی باید سطح آب را متعادل نگه داشت.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>